Jan 30

Rosmaini Binti Maslim

cuticutiComment Closed

Assistant, One Stop Centre / Hostel +6087-338 099 rosmaini@geomatika-keningau.edu.my Rosmaini Maslim

Read More
Jan 30

Sazwani Fashareena Binti Dumatin

cuticutiComment Closed

Lecturer, Early Childhood Education (PAKK) +6087-338 099 / Ext. 108 sazwani@geomatika-keningau.edu.my Sazwani Fashareena

Read More
Jan 30

Salvinalorah Sadinal

cuticutiComment Closed

Lecturer, Accountancy +6087-338 099 / Ext. 108 salvinalorah@geomatika-keningau.edu.my Salvinahlorah Sadinal

Read More
Jan 30

Rayner Bin Petrus

cuticutiComment Closed

Assistant, One Stop Centre / Hostel +6087-338 099 rayner@geomatika-keningau.edu.my Rayner Ray

Read More
Jan 30

Nurzahiah Binti Ramlee

cuticutiComment Closed

Lecturer, Early Childhood Education (PAKK) +6087-338 099 / Ext. 108 nurzahiah@geomatika-keningau.edu.my Nurzahiah Ramlee

Read More
Jan 26

Merilyn Jamudin

cuticutiComment Closed

Lecturer, Accountancy (Head of Programme) +6087-338 099 / Ext. 108 merilyn@geomatika-keningau.edu.my Merilyn Jamudin

Read More
Jan 26

Deidre Ilona Andrew Lim

cuticutiComment Closed

Lecturer, MPU English +6087-338 099 / Ext. 108 ilona@geomatika-keningau.edu.my Andrew Ilona

Read More
Jan 26

Mohd Fazly bin Aripin

cuticutiComment Closed

Lecturer, Tourism & Hospitality Management (Head of programme) +6087-338 099 / Ext. 108 fazly@geomatika-keningau.edu.my Md Fazly

Read More
Jan 26

Fatihah Binti Hanafee

cuticutiComment Closed

Lecturer, Dean +6087-338 099 / Ext. 108 fatihah@geomatika-keningau.edu.my Fatihah Hanafee

Read More
Jan 26

Deassy Souza Peter

cuticutiComment Closed

Lecturer, Early Childhood Education (PAKK) +6087-338 099 / Ext. 108 deassy@geomatika-keningau.edu.my Deassy Peter

Read More

Anda sukakan pendidikan yang ditawarkan oleh Geomatika?Kongsi dengan rakan & keluarga anda :)

  • Follow by Email78k
  • Facebook818k
  • Google+
    http://geomatika-keningau.edu.my/category/gck-team">
  • Twitter
  • Pinterest
  • Instagram